O S I Ą G N I Ę C I A   S P O R T O W E   N A S Z Y C H   U C Z N I Ó W

2013/2014

 I miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy IV w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Szkół Podstawowych „IV Memoriał im. Henryka Rzepskiego”

III miejsce Adrianny Bani uczennicy klasy V w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Szkół Podstawowych „IV Memoriał im. Henryka Rzepskiego”

I miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy IV w Mistrzostwach Śląska Żaczek w grze pojedynczej

I miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy IV w Mistrzostwach Śląska Żaczek w grze podwójnej

III miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy IV w Mistrzostwach Śląska Młodziczek w grze podwójnej

I miejsce w mieście, powiecie, rejonie oraz III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

V miejsce w grze podwójnej oraz XIII miejsce indywidualnie Natalii Szymczyk w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

II miejsce Natalii Szymczyk i III miejsce Adrianny Bani w Zawodach Grand Prix Zawiercia w tenisie stołowym

II miejsce w mieście w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

I miejsce w mieście, powiecie oraz II w rejonie oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach dziewcząt

I miejsce drużynowo w kategorii szkół podstawowych w Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

III miejsce Julii Miśty w Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

III miejsce w łącznej punktacji drużynowej klas I-III w XII Gwieździstym Zlocie Rowerowym w Morsku

II miejsce Oliwii Burzyńskiej w XVII Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich

II miejsce Wiktora Fidyka w XVII Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich


I miejsce w mieście Patrycji Wlizłowskiej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

I miejsce w mieście Natalii Szymczyk w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

II miejsce w mieście Karoliny Zgryźniak w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

III miejsce w mieście w sztafecie pływackiej dziewcząt  4 x 50

II miejsce w eliminacjach miejskich i powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
 

Rok szkolny 2012/2013

 

I miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy III w XV Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Szkół Podstawowych „Memoriał im. Henryka Rzepskiego”

 

III miejsce Natalii Szymczyk uczennicy klasy III w Mistrzostwach Śląska w grze podwójnej

 

I miejsce w mieście, powiecie, rejonie oraz XII w Województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

 

I miejsce w mieście, powiecie, rejonie oraz XII w Województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach dziewcząt

 

I miejsce w mieście, powiecie oraz II w rejonie oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach chłopców

 

I miejsce drużynowo w kategorii szkół podstawowych w Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

 

I miejsce Katarzyny Zawalskiej uczennicy klasy VI oraz Patrycji Swaryczewskiej uczennicy klasy VI w R Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

 

I miejsce w łącznej punktacji drużynowej klas I-III w XII Gwieździstym Zlocie Rowerowym w Morsku

 

I miejsce Emilii Przybylik w XVI Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich

 

III miejsce Natalii Szymczyk w XVI Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich

 

III miejsce Daniela Czapli w XVI Zawierciańskim Wyścigu Rowerów Górskich

 

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii klas VI – eliminacje miejskie

 

III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii klas IV-V – eliminacje miejskie

 

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – eliminacje miejskie

 

II miejsce Natalii Szymczyk i III miejsce Adrianny Bani w Zawodach Grand Prix Zawiercia w tenisie stołowym

 

I miejsce w mieście Patrycji Wlizłowskiej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

II miejsce w mieście Natalii Szymczyk w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

II miejsce w mieście Karoliny Wlizłowskiej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

III miejsce w mieście Emilii Przybylik w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

III miejsce w mieście Zuzanny Wróbel w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

III miejsce w mieście Marcina Małyski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

III miejsce w mieście Konrada Czapli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

III miejsce w mieście Przemysława Cisiaka w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

II miejsce w eliminacjach miejskich do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym

Rok szkolny 2011/2012

III miejsce uczennicy klasy II Natalii Szymczyk w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w tenisie stołowym

 

I miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w mieście, Natalia Szymczyk, Emilia Przybylik, Adrianna Bania

 

I miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w powiecie Adrianna Bania (uczennica klasy III)

 

I miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w rejonie Adrianna Bania (uczennica klasy III)

 

I miejsce w Eliminacjach Miejskich do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – Martyna Zielony, Konrad Czapla, Wojciech Michalik

 

XIII miejsce drużynowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie w województwie

 

I miejsce drużynowa w Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie - Sitkowska Wiktoria, Prusko Mikołaj, Migdał  Wiktoria, Pietryga Alicja, Płóciennik Aleksandra, Emil Jarosz, Ernest Mizera, Michał Pośpiech,  Szczepanek Milena, Adamczyk Damian, Cisowski Szymon, Girek Sebastian, Ostrowska Oliwia,  Wędzyńska Kamila, Zawalska Katarzyna, Baran Weronika, Cieślik Paulina, Dobrzyńska Aleksandra, Swaryczewska Patrycja, Czapla Konrad, Drygierczyk Adam, Michalik Wojciech, Radosz Łukasz, Smreczak Oscar, Kozłowski Sylwester, Mizera Norbert, Pośpiech Dawid, Cisiak Kamil

 

I miejsce w mieście w pływaniu -  Zgryźniak Karolina (uczennica klasy IV )

 

II miejsce w mieście w pływaniu  - Wlizłowska Patrycja (uczennica klasy IV )

 

II miejsce w rejonie w szachach drużynowych Pałka Aleksandra   (uczennica klasy IV )

 

II miejsce w mieście w szachach drużynowych chłopców – Łukasz Pałka, Konrad Czapla

 

II miejsce w eliminacjach gminnych w piłce nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

 

I miejsce uczennicy klasy II w indywidualnym Wyścigu Rowerów Górskich – Natalia Szymczyk

 

II miejsce uczennicy klasy II w indywidualnym Wyścigu Rowerów Górskich – Emilia Przybylik

 

I miejsce ucznia klasy II w indywidualnym Wyścigu Rowerów Górskich – Jakub Iskierka

 

III miejsce drużyny w sprawnościowym Torze Przeszkód

 

Rok szkolny 2010/2011

I miejsce w mieście – tenis stołowy dziewcząt

 

I miejsce w powiecie – tenis stołowy dziewcząt

 

I miejsce w rejonie – tenis stołowy dziewcząt

 

VII miejsce w województwie - tenis stołowy dziewcząt

 

I miejsce w mieście w szachach drużynowych dziewcząt

 

II miejsce w rejonie w szachach drużynowych dziewcząt

 

I miejsce w VII Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

 

I miejsce w X Jubileuszowym Gwieździstym Zlocie Rowerowym (Morsko 2011)

 

II miejsce w mieście w mini siatkówce dziewcząt

 

II miejsce w powiecie w badmintonie dziewcząt

 

I miejsce w Eliminacjach Miejskich do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Rok szkolny 2009/2010

I miejsce w mieście w szachach drużynowych chłopców

 

I miejsce w powiecie w szachach drużynowych chłopców

 

I miejsce w rejonie w szachach drużynowych chłopców

 

XII miejsce w województwie w szachach drużynowych chłopców

 

II miejsce w mieście w tenisie stołowym dziewcząt

 

II miejsce w mieście w szachach drużynowych dziewcząt

 

III miejsce w powiecie w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt

 

III miejsce w powiecie w biegach na orientację dziewcząt

Rok szkolny 2008/2009

I miejsce w mieście w szachach drużynowych chłopców

 

I miejsce w powiecie w szachach drużynowych chłopców

 

I miejsce w rejonie w szachach drużynowych chłopców

 

XIV miejsce w województwie w szachach drużynowych chłopców

 

II miejsce w powiecie w biegach na orientację chłopców

 

II miejsce w mieście w tenisie stołowym dziewcząt

 

III miejsce w mieście w tenisie stołowym chłopców

 

III miejsce w mieście w mini siatkówce chłopców

 

III miejsce w mieście w drużynowych zawodach pływackich chłopców

 

III miejsce w mieście w mini piłce nożnej chłopców

 

I miejsce w V Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

 

I miejsce w Eliminacjach Miejskich do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Rok szkolny 2007/2008

I miejsce w IV Rodzinnym Biegu Ulicznym o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie

 

 I miejsce w VI Jubileuszowym Gwieździstym Zlocie Rowerowym (Morsko 2008)

 

 II miejsce w rejonie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

 

 II miejsce w mieście w mini piłce nożnej chłopców

 

 III miejsce w mieście w szachach drużynowych chłopców

 

 III miejsce w mieście w łyżwiarstwie szybkim chłopców

 

 I miejsce w Eliminacjach Miejskich do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego